Kooperačné podujatie SUR EXPORTA BUSINESS MATCHMAKING 2017

24.10.2017 | Cusco - Peru

SUR Exporta, ktorá je súčasťou siete Enterprise Europe Network v Peru v spolupráci s Komisiou pre podporu vývozu Peru - PROMPERU organizuje

kooperačné podujatie SUR EXPORTA BUSINESS MATCHMAKING 2017

zamerané  na oblečenie, doplnky a textilné výrobky z Aplača, s cieľom predstaviť vývozné ponuky peruánskych výrobcov, spracovateľov a vývozcov odevov a dekoratívnych výrobkov z južnej časti  Peru - Alpaky až po medzinárodných nákupcov, dovozcov a distribútorov.

Podujatie sa uskutoční 24. októbra 2017 v meste Cusco - Peru

Medzi hlavné ciele akcie patrí:

- podpora obchodných stretnutí medzi peruánskymi výrobcami, spracovateľmi a vývozcami odevných a dekoratívnych výrobkov  z Alpaca s dovozcami a distribútormi z Ázie, Austrálie, Kanady, Európy, Latinskej Ameriky a USA.

- prezentácia pre zahraničných návštevníkov za účelom predstaviť obchodné a investičné príležitosti, ktoré ponúka Peru v odvetví odevov a dekorácií.

Program:

Pondelok 23. októbra 2017

Príchod do Cuzca - ráno

19:00 -21: 00 Uvítacia večera pre zahraničných nákupcov

Utorok 24. októbra

09:00 - 13:00 obchodné stretnutia

13:00 -15: 00 Obed

15:00 - 19:00 obchodné stretnutia

koktail

Streda 25 októbra 2017

Návrat do Limy AM

Hlavnými produktami, ktoré sú predmetom rokovaní:  Oblečenie, doplnky a domáce textílie od rôznych apačských výrobcov.

Táto akcia je cielená pre medzinárodných zákazníkov, ako sú: obchodné domy, obchodné reťazce, maloobchodníci, elektronický obchod, dizajnéri, ktorý majú záujem o výrobky z  Alpaca.

Pri hodnotení sa zoberie do úvahy správna požiadavka medzinárodných odberateľov, ktorá zodpovedá peruánskej ponuke. Máme na mysli, že ak existuje nejaká európska spoločnosť, ktorá kúpi produkty, ktoré spravujeme pre túto akciu, PROMPERU potvrdí svoju účasť e-mailom organizácia zabezpeči letenky a ubytovanie v Peru.

Kontakt: Oľga Némethová, SBA, E-mail: nemethova@sbagency.sk; tel: 02/2036 32 70