Dotazník MSP o prerušení dodávateľského reťazca v Európe v dôsledku COVID-19

04.08.2020

 

Prepuknutie koronavírusu (COVID-19) a pandémia spôsobili neviditeľné globálne ekonomické spomalenie. Obzvlášť postihnuté boli malé a stredné podniky (MSP), kde kríza a jej účinky ohrozujú obchodné činnosti a často vedú k prerušeniu dodávateľského reťazca.

Európska komisia v spolupráci so sieťou Enterprise Europe Network vyzýva malé a stredné podniky v Európe, aby sa podelili o svoje skúsenosti, ako ich pandémia ovplyvnila. Konkrétnejšie sa prieskum zameriava na prerušenia dodávateľského reťazca a na to, ako môžu byť MSP podporované vo vzťahu k prerušeniam dodávateľského reťazca. Účelom je zhromaždiť včasné informácie, ktoré pomôžu Európskej komisii kalibrovať jej politiky uzdravenia ekonomiky a riešiť problémy európskych spoločností.

Dajte nám vedieť! PRIESKUM ◄ je anonymný a trvá menej ako 10 minút.

Ak chcete získať ďalšiu podporu, na konci prieskumu môžete zadať svoj kontaktný e-mail. S vašimi údajmi sa bude zaobchádzať dôverne, v súlade s konkrétnym vyhlásením o ochrane osobných údajov.
Zároveň, ak ste sa prieskumu zúčastnili, dajte nám prosím vedieť aj na: sopkueu@sopk.sk, kde Vám radi poskytneme informácie o sieti Enteprise Europe Network a aktivitách na Slovensku.