Hľadá sa nákupca/distribútor pre organickú a biologicky odbúrateľnú tonickú vodu aj dezinfekčný prostriedok pre poľnohospodársky priemysel

10.10.2018

Dánska spoločnosť vyrába organickú a biologicky odbúrateľnú tonickú vodu aj dezinfekčný prostriedok pre poľnohospodársky priemysel. Produkty sú prirodzenou alternatívou k pesticídom, hnojivám a iným chemickým výrobkom používaným v konvenčnom poľnohospodárstve. Dezinfekčný prostriedok sa používa aj ako čistiaci prostriedok v McDonalds a Burger King vo Fínsku a Lidl v Dánsku.

Pre rastliny a plodiny: pomáha zvyšovať a posilňovať rast, zelenšiu a zdravšiu výrobu a zároveň pomáha šetriť vodu.

Pre zvieratá: pomáha pri zvyšovaní a ekologickejšej výrobe, s menej antibiotikami a zdravším prostredím pre zviera, pričom chráni zviera proti baktériám a vírusom počas 21 dní.

Dezinfekčný prostriedok sa môže použiť na rastliny i zvieratá, ale tonická voda by sa nemala používať priamo na zvieratách.

Dvaja spolumajitelia spoločnosti sú vedci v oblasti potravín z univerzity v Kodani a doteraz predávajú v Škandinávii, Nemecku, Španielsku a Maďarsku.

Ak máte záujem pôsobiť ako nákupca / distribútor uvedených produktov, ozvite sa na: sopkueu@sopk.sk a spostredkujeme vám kontakt aj ďalšie informácie.