Platforma KET4SME - One Stop Shop pre technologické MSP

05.03.2021

Dvadsať partnerov z 18 európskych krajín spojilo sily pri realizácii projektu KET4CleanProduction. Jedným z výsledkov ich úsilia bolo vybudovanie nadnárodnej platformy KET4SME pre cezhraničné inovačné služby pre firmy s inovačným potenciálom prostredníctvom siete špičkových technologických centier (Key Enabling Technologies) a partnerov Enterprise Europe Network.

Potrebujete v krátkom čase vyriešiť zložité technologické problémy? Vytvorili sme celoeurópsku sieť technologických centier, ktoré poskytujú širokú škálu služieb. Počas posledných troch rokov, mnoho európskych firiem z odvetví ako sú pokročilé výrobné systémy, nanotechnológie, biotechnológie a iné, využilo odborné znalosti spomínaných centier. Kľúčovým faktorom úspechu je, že špičkové technologické centrá z celej Európy preskúmajú vaše požiadavky a veľmi rýchlo zareagujú, akým spôsobom je možné vyriešiť špecifický problém. Môžete sa dozvedieť viac o našich technologických službách a o tom, ako ich efektívne využívať. Taktiež sa inšpirujte našimi predchádzajúcimi úspešnými príbehmi spolupráce prostredníctvom našej webovej stránky TU. Prvý kontakt a naše školenia sú bezplatné.

Zadefinujte si vaše požiadavky a získate základnú podporu bez nutnosti investovať do strojov a zariadení. Naši partneri radi prediskutujú vaše súčasné alebo nadchádzajúce projekty a prispôsobia svoje schopnosti vašim potrebám.

Kontaktný formulár