Ponuky na spoloprácu z Maďarska

03.07.2017

Prinášame Vám aktuálne obchodné a technologické ponuky maďarských firiem. V prípade záujmu o spoluprácu pošlite číslo ponuky a Váš plný kontakt na email: sopkueu@sopk.sk

 

BOHU20170619001
Maďarská spoločnosť so skúsenosťami a znalosťami v oblasti montáže a výroby elektronických zariadení a priemyselných, klinických a laboratórnych zariadení na čistenie vody hľadá partnerov na dohodu o výrobe a/alebo službách a ponúka svoju voľnú pracovnú kapacitu v tejto oblasti.
 
BOHU20170421001
Maďarská spoločnosť špecializujúca sa na IT služby ponúka efektívne hardvérové ​​a softvérové ​​riešenia pre verejné inštitúcie, ako sú múzeá, knižnice, archívy a univerzity. MSP hľadá partnerov na dohodu o službách alebo subdodávateľské dohodu v krajinách EÚ.
 
BOHU20170410001
Maďarská spoločnosť s viac ako 40-ročnou skúsenosťou v oblasti výroby potravín, ktorá sa špecializuje na mrazené koláče, tortellini / ravioli hľadá distribútorov alebo obchodných zástupcov najmä v Európe a CIS (Commonwealth of Independent States). MSP vyrába špeciálne maďarské koláče a koláče s medzinárodnou chuťou (široký sortiment tvarohových koláčov, tiramisu, jablkový koláč atď.) a rôzne slané a sladké tortellini / ravioli pre maloobchod a oblasť HORECA. Je tiež otvorená pre dohodu o výrobe.
 
BOHU20170411001
Maďarský výrobca posteľných súprav hľadá dovozcov a obchodných sprostredkovateľov pre svoje výrobky (veľkoobchodníkov, distribútorov, obchodných zástupcov). Hlavnými produktmi spoločnosti sú kvalitné prešívané prikrývky a vankúše naplnené maďarskou bielou husou, ktorá je svetovo preslávená svojou kvalitou.
 
BOHU20170410002
Maďarská spoločnosť, ktorá je pobočkou nemeckého podniku, ponúka rôzne druhy kultivátorov, rotačných brány, valčekov a iných strojov na spracovanie semien a zemných prác, práce po zasiatí a iných operácií na zachovanie vlhkosti. Spoločnosť hľadá distribútorov a agentov.
 
TOHU20170427001
Partner maďarskej spoločnosti na prenos technológií vyvinul modulárne modernizovateľný bleskozvod s vstavaným zariadením na emisiu prúdu. Bleskové vodiče sú navrhnuté tak, aby zvyšovali účinnosť prilákania bleskov a zlepšili polomer ochrany 1,5 až 3 krát než konvenčný bleskosvod. Modulárna konštrukcia umožňuje rôzne funkcie pre produkt. Spoločnosť má záujem o nájdenie vhodného licenčného partnera.
 
TOHU20170404001
Maďarský MSP vyvinul malú veternú turbínu s vertikálnou osou s posilňovačom a regulátorom, aby vyvážil produkciu energie pri meniacich sa rýchlostiach vetra. Spoločnosť má záujem o licenciu na patent a / alebo know-how.
 
TOHU20170301001
Maďarská univerzita vyvinula ľahko použiteľnú novú metódu a softvér na rozpoznanie amblyopie v štádiu raného detstva. Technológia je citlivejšia a vyžaduje si kratší čas skúšky ako iné existujúce technológie. Univerzita sa usiluje o spoluprácu v rámci licencie, spoločného vývoja, dohody o technickej spolupráci s priemyselnými a / alebo výskumnými partnermi z oblasti zdravotníckych zariadení a diagnostiky.