Ponuky pre obchodnú a technologickú spoluprácu – 2. polovica júla 2022

12.08.2022

 

Prinášame vám výber obchodných a technologických ponúk a požiadaviek zverejnených v 2. polovici júla 2022 v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Pre bližšie informácie o konkrétnej ponuke alebo požiadavke nás kontaktujte na een@uvptechnicom.sk.

 

Ponuky a požiadavky na obchodnú spoluprácu

 

BRPL20220707018 Poľská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na softvér, IOT, CBR a telekomunikácie hľadá Freelancerov a malé podniky, ktoré poskytujú IT služby.

Poľská spoločnosť, ktorá je poskytovateľom IT služieb pre verejné a obchodné inštitúcie a má štatút Výskumného a vývojového centra, hľadá Freelancerov a malé podniky, ktoré poskytujú IT riešenia. Spoločnosť uprednostňuje spoluprácu na základe outsourcingovej zmluvy, zmluvy o poskytovaní služieb a subdodávok.

 

BRRO20220628021 Rumunská spoločnosť hľadá obchodných partnerov schopných dodať písacie potreby a technológie vhodné pre reklamný priemysel na základe dodávateľských zmlúv.

Rumunská spoločnosť pôsobiaca viac ako 15 rokov na trhu sa špecializuje na navrhovanie a výrobu reklamných produktov. Portfólio spoločnosti tvoria reklamné odevy, písacie potreby, technológie a ďalšie produkty s ohľadom na udržateľnosť. Spoločnosť hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných poskytnúť písacie potreby a technológie, ktoré budú prispôsobiteľné na reklamné účely. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe dodávateľských dohôd.

 

BRRO20220628002 Rumunská spoločnosť hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných dodávať textil a odevy vhodné pre reklamný priemysel na základe dodávateľských zmlúv.

Rumunská spoločnosť pôsobiaca viac ako 15 rokov na trhu sa špecializuje na navrhovanie a výrobu reklamných odevov a iných reklamných produktov. Portfólio spoločnosti tvoria reklamné tričká, mikiny s kapucňou, tenisky atď., sedacie vaky, podsvietenie, hojdacie siete, vlajky atď. s ohľadom na udržateľnosť. Spoločnosť hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných poskytnúť textil a odevy vhodné na zákazkovú úpravu pre propagačné účely. Spoločnosť má záujem o spoluprácu na základe dodávateľských zmlúv.

 

BRAT20220720002 Rakúsky MSP hľadá stroj na výrobu vegánskych energetických guličiek.

Rakúsky start-up hľadá dodávateľa určitého druhu stroja na výrobu energetických guličiek v rámci Európy. Spoločnosť vyrába rôzne druhy vegánskych energetických guličiek, a preto hľadá stroj na automatizáciu tohto procesu.

 

BRBE20220518012 Belgický veľkoobchodník má záujem nadviazať dlhodobé partnerstvo vo forme výrobnej zmluvy s výrobcom rôznych typov viazacích skrutiek pre priemysel výroby vzoriek.

Belgický veľkoobchodník, ktorý je dlhé roky celosvetovým dodávateľom kovových skrutiek, hľadá spoluprácu s výrobcami kovových skrutiek (spojovacie skrutky pre zväzovanie vzoriek, vzorkovníkov, katalógov, vzorkovníkov látok,…). Konkrétne ide o kovové viazacie skrutky so závitom M4 pozostávajúce z tyče v rôznych dĺžkach (2-150 mm) a s priemerom 5 mm. Okrem toho by mali byť skrutky poniklované, ako aj mosadzné a lakované. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe výrobnej zmluvy.

 

BRGR20220719019 Grécka stavebná spoločnosť hľadá trvalé betónové bezpečnostné zábrany.

Grécka stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí od roku 1982, hľadá trvalé betónové bezpečnostné bariéry podporujúce pasívnu bezpečnosť na cestách a akékoľvek iné cestné aplikácie. Vyžaduje sa CE certifikácia a testovanie podľa EN 1317. Spoločnosť má záujem o dodávateľské alebo licenčné partnerstvo.

 

BRSI20220726004 Slovinský výrobca a predajca tašiek hľadá dodávateľov tašiek na zips.

Slovinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a distribúciu tašiek hľadá dodávateľov plastových tašiek s PE-LD zipsovým uzáverom.

 

Technologické ponuky a požiadavky

 

TRDE20220719023 Inovatívny nemecký start-up na nechtovú kozmetiku hľadá výrobcu nových fľaštičiek na nechty.

Malý nemecký start-up hľadá partnera na výrobu nových fľaštičiek lakov na nechty s ohľadom na udržateľnosť a podľa nových požiadaviek na aplikáciu. Fľaše by mali byť vyrobené zo skla a plastov, ale je možné konzultovať aj iné alternatívy. Partner by mal prispieť k finalizácii dizajnu a mal by byť schopný vyrábať malé aj veľké série. Nemecký start- up predpokladá spoluprácu na základe dohody o výrobe.

 

TRES20220721019 Záujem o technologické startu-upy pre program Industry 4.0 Open Innovation & Acceleration Programme.

Ide o verejno-súkromnú iniciatívu, platformu otvorených inovácií, ktorá sa spúšťa spolu s priemyselnými podnikmi, a ktorá hľadá startupy s produktmi/službami Industry 4.0 uplatniteľnými v odvetviach inteligentného priemyslu, čistej energie a udržateľnosti, zdravia a potravín, ktoré sú dokončené a môžu vstúpiť na trh. Vybrané startupy budú počas 5 mesiacov realizovať platený projekt Industry 4.0 pre jednu alebo viacero partnerských spoločností programu a získajú finančnú podporu až do výšky 150 000 EUR.

 

TRDE20220726002 Inovatívny nemecký start-up pôsobiaci v oblasti nechtovej kozmetiky hľadá výrobcu jednotlivých UV-LED svetelných lámp.

Malý nemecký start-up hľadá partnera na výrobu nových UV-LED lámp na vytvrdzovanie lakov na nechty podľa vlastného návrhu. Lampy budú kompaktnejšie a udržateľnejšie ako bežné výrobky. Partner by mal prispieť už k finalizácii dizajnu. Spoločnosť má záujem o spoluprácu na základe dohody o výrobe.