Pravda o stave angažovanosti ľudí vo vašej firme

10.10.2018

Za všetkým vo firme stoja ľudia - za úspechom i neúspechom, za rozvojom aj krachom. To, či sú angažovaní, vnútorne motivovaní alebo robia všetko len z nutnosti, aby im v čase výplatného termínu aspoň niečo prišlo na účet odlišuje úspešné firmy s exponenciálnym rastom od tých, ktoré stagnujú.

Znásobila vaša firma predaje a obraty v posledných rokoch? 
Máte pripravené nové úspešné produkty, ktoré vám ich znásobia v najbližších rokoch?
Máte pocit, že sú vaši ľudia vo firme hrdí na to, že tam pracujú alebo je to len vaša ilúzia? 

Pozrime sa na to spoločne.

Firmám, ktoré majú ambície medzinárodne rásť ponúkame vnútrofiremný nezávislý prieskum stavu angažovanosti u vás vo firme zdarma. Venujete mu len trochu času a výsledky budú vašim zrkadlom pravdy a možno sa dostaví aj tzv. AHA moment ;-).

Čo získate? 

Niekoľko dní po skončení prieskumu vám prinesieme správu o stave angažovanosti ľudí vo vašej firme. Tá vám napovie veľa:

  • Zistíte aký pohľad na firmu a jej fungovanie majú ľudia vo firme
  • Objavíte, prečo niektoré veci nefungujú alebo fungujú tak, ako nechcete a iné sa darí rozvíjať skvelo
  • Uvidíte, či ľudia na jednotlivých stupňoch vedia aká je firemná stratégia a prečo je pre firmu dôležité to, čo robia
  • Možno vás prekvapí, ako je na tom vnútorná dôvera ľudí voči sebe, produktom, nadriadeným, kolegom, majiteľom či firme
  • Dozviete sa v čom vidia problémy rozvoja firmy vaši ľudia
  • Inšpirujete sa tipmi pre rozvoj firmy od vašich ľudí

Nehovoriť a neozývať sa neznamená nevedieť. Vo firmách je mnoho ľudí, ktorých názory, skúsenosti a myšlienky sú práve preto opomínané. Chcete teda vedieť skutočnú pravdu, alebo si vravíte, že niekedy je lepšie nevedieť a ostať prešľapovať na mieste? Tešíme sa na vás.

Čo budeme od vás potrebovať?

  • 1-2 hodinky vášho času na úvod na rozhovor o vašej firme a tom, aká je vaša vízia firmy o 2-5 rokov a ako vidíte jej stav v súčasnosti
  • Písomný súhlas s voľným pohybom po firme (v závislosti od veľkosti firmy od 1-2 hodín po celý 1 pracovný deň), aby sme sa mohli stretnúť s čo najväčším počtom vašich ľudí
  • 1-2 hodinky vášho času pre vyhodnotenie prieskumu po jeho ukončení a spracovaní

Ako to bude prebiehať?
Jednotlivcom dáme vypísať krátke dotazníky, ktoré budú plne anonymné, prípadne im položíme pár otázok, využijeme sady hracích kariet, z ktorých si vyberú tie, ktoré najviac charakterizujú vašu firmu resp. ich pocit z nej. Zaberie im to po nie viac ako 15 - 30 min. pracovného času.

Každý jeden človek vo firme vie inovovať, môže byť zanietený a chcieť zmeniť svet. Je však otázne, či tie jeho inovácie niekedy uzrú svetlo sveta a nadšenie bude pochopené tak, aby mal šancu pomôcť firme k jej rozvoju. Využite vnútorný potenciál ľudí vo firme na maximum. S nami to zvládnete.

Ak vás táto ponuka oslovila, dohodnite si termín konania prieskumu u našej konzultantky pre rozvoj angažovanosti ľudí v skvelých firmách - Márie Radvanskej (maria.radvanska@rpicpo.sk, 0915 930 307).