Prezentácia projektu projektu ROB-SME

20.07.2021

 

Vývoj nových technológií neustále napreduje a je preto dôležité vedieť, ako tieto technológie využívať vo svoj prospech. O tejto téme sa všetci záujemcovia budú môcť dozvedieť viac prostredníctvom online podujatia, počas ktorého budú prezentované výsledky projektu ROB-SME zameraného práve na tému nových technológií, konkrétne na integráciu robotov a umelej inteligencie do výrobného procesu podnikov.

 

Čo sa na podujatí dozviete?

Okrem informácií o uskutočnenom projekte bude na evente odprezentovaná platforma na zdieľanie informácií, ktorá je výstupom projektu. Táto platforma môže poslúžiť aj vám, napríklad prostredníctvom dostupných nástrojov, ktoré môžu záujemcom pomôcť zorientovať sa v tom ako účinne a efektívne zavádzať roboty/AI na pracovisko.

Medzi ďalšie nástroje, ktoré budú na platforme dostupné patrí aj tréningový program (e-learning), sebahodnotiace nástroje a informačné materiály.

 

Ak vás táto téma zaujíma, chceli by ste sa o nej dozvedieť viac a v budúcnosti možno využiť nástroje, ktoré platforma ponúka, nezabudnite sa na toto podujatie registrovať.

Registračný formulár nájdete TU.

Termín podujatia: 20.07.2021 o 10:00

Registrácia: bezplatná (registrácia je otvorená do 19.7.2021)

 

Prezentácia projektu a projektových výsledkov bude prebiehať v anglickom jazyku, ostatné body programu budú prebiehať v slovenčine

Viac informácií o projekte nájdete webovej stránke projektu https://www.robsme.com/