Takto vyzeral tréningový Boot Camp pre slovenské firmy aktívne v zdieľanej ekonomike

23.07.2019

Ako prezentovať podnikateľský zámer investorom? Aj to bolo jednou z hlavných tematických oblastí Boot Campu, ktorý sme pripravili pre slovenské projekty z oblasti zdieľanej ekonomiky.

Experti z rôznych častí rozvoja podnikania pripravili mix zaujímavých prednášok. Spoločne sme zhodnotili podnikateľské možnosti a kritické miesta, v ktorých by firmy potrebovali podporu. Veľmi pútavú prednášku mal aj pán Jaroslav Kramář, ktorý je uznávaným biznis koučom. Ten odprezentoval širokú škálu bodov, na ktoré by mala firma myslieť pri komunikácii s potenciálnym investorom.

V druhej polovici Boot Campu sme slovenským firmám ukázali, ako funguje biznis model Canvas a pani Mária Pospíšilová nám odprezentovala, akým spôsobom je možné ochrániť inovatívne produkty či služby.

Slovenským projektom, ktoré sa zúčastnili Boot Campu, bude následne poskytnutý mentoring v oblasti podnikania, ktorá je pre nich najdôležitejšia. Finalista zo Slovenska bude pozvaný na Medzinárodné Investorské Fórum, ktoré bude organizované vo Varšave dňa 15.10.2019. Tréningový Boot Camp sa konal na základe projektu na podporu zdieľanej ekonomiky SharOn.

Foto: BIC Bratislava