Ako vybudovať zdravú a rozumnú firmu

16.02.2023 | Košice, Slovensko/on-line

 

 

Ako ísť na ročný dôchodok tak, aby firma stále rástla 100%

Enterprise Europe Network pri UVP Technicom (Technická univerzita Košice) v spolupráci so Startup Centrom TUKE vás pozýva na workshop Ako vybudovať zdravú a rozumnú firmu, ktorý sa uskutoční dňa 16.2.2023 (štvrtok) v čase 13.00 - 15.00hod. v konferenčnej miestnosti 003, UVP Technicom. Workshop bude prebiehať v hybridnom móde.

Témy workshopu

  • Ako posilniť šesť svalov, ktoré má každá firma
  • Ako mať správnych ľudí na správnych miestach
  • Škálovanie firmy a prekonanie „death valleys“
  • Princípy z biznis knižiek konečne v praxi

Workshop je určený pre firmy, ktoré majú už vyšpecifikovaný svoj produkt! (nie early stage start-upy).

O lektorovi

Dominik Orfánus je zakladateľom cestovky ChernobylX (Xtours), ktorá je svetovo najväčším tour operátorom pre černobyľskú elektráreň na Ukrajine, teda do začiatku vojny. Od roku 2020 sa venuje aj pomoci iným firmám s „uprataním“ biznisu na základe princípov amerického systému EOS (Entrepreneurial Operating System) a dnes má takto klientov okrem Slovenska a Česka aj v Rakúsku a Rumunsku. Pred podnikaním pracoval ako reportér a analytik v týždenníku TREND. Má 4 deti, žije v lese a do Košíc chcel ísť študovať za vojenského pilota. Pilotný kurz, podobne ako iné detské sny si splnil v roku 2019, kedy na rok odišiel z firmy. A tá stále rástla o 100%, lebo platí, že "líder vie byť niekde, systém vie byť všade".

Účasť na workshope je bezplatná avšak registrácia povinná. Zaregistrovať sa môžete TU najneskôr do 16.2.2023, 12.00hod. Odkaz na pripojenie bude online účastníkom zaslaný krátko pred podujatím na email uvedený pri registrácii.

Kontakt

een@uvptechnicom.sk, Tel. číslo: +421 55 602 3661