B2B kooperačné podujatie počas TSLA EXPO RZESZÓW 2018

28.09.2018 | Rzeszow, Poľsko
Určené pre oblasti automotive, preprava, logistika, špedícia, priemyselná automatizácia a s nimi súvisiace

Sieť Enterprise Europe Network vás pozýva na kooperačné podujatie v poľskom Rzeszówe, ktoré sa uskutoční dňa 28.9.2018 počas výstavy TSLA EXPO 2018.

B2B stretnutia sú jednou z najefektívnejších foriem nadviazania obchodnej spolupráce. Priame dvojstranné stretnutia potenciálnych partnerov vytvárajú príležitosti na získanie komplexných informácií o ponuke druhej strany a možnosť odprezentovať schopnosti a očakávania jednotlivých spoločností. 

Na prvom ročníku podujatia TSLA EXPO RZESZOW sa zúčastnilo takmer 4500 hostí a asi 100 vystavovateľov. Medzi účastníkmi boli výrobcovia z oblasti automobilového priemyslu vrátane East Automotive Alliance a Polish Automotive Group, dodávatelia prepravných a logistických služieb, díleri áut, dodávatelia IT technológií a pod. 

Podujatie je zamerané predovšetkým na oblasť automobilového priemyslu, dodávateľov logistických a prepravných služieb, IT technológií  a pod. 

Pozrite si viac informácií o TSLA EXPO RZESZOWb2b podujatí, už zaregistrovaných účastníkoch a zaregistrujte sa do 7.9.2018. Účasť na podujatí je bez poplatku.