BIO_REACTION: The Regenerative Agriculture Forum

13.06.2024 | Poľsko/Online

Terra Nostra a EIT Food vás srdečne pozývajú na druhé vydanie medzinárodného fóra o regeneratívnom poľnohospodárstve, BIO_REACTION, ktoré sa uskutoční 13. júna 2024 v Pierzchne pri Poznani v Poľsku.

Toto fórum ponúkne jedinečnú príležitosť na vytváranie sietí a výmenu skúseností pre poľnohospodárov, vedcov a zástupcov priemyslu z celej Európy. 

 

BIO_REACTION 2024 je venované zdieľaniu najnovších výskumov a výmene skúseností o postupoch regeneratívneho poľnohospodárstva. Podujatie si dáva za cieľ spojiť odborníkov z praxe, vedcov, zástupcov priemyslu a médií pričom sa bude dotýkať rôznych tém od mikrobiálnej biomasy a biomasy rias až po kultivované mäsové a rastlinné bunkové kultúry, presnú fermentáciu na výrobu bielkovín, lipidov a iných zložiek potravín.

Zameriavať sa bude tiež na súvisiace oblasti zahŕňajúce udržateľnosť a regulačné aspekty.

 

Dátum: 13.06.2024 - podujatie prebehne on-site aj online

Miesto: Pierzchno 14, 62-035 Pierzchno

 

Sledujte online: prostredníctvom YouTube 

Bezplatná registrácia pre účasť na mieste: https://lnkd.in/dysf2skf

 

Medzinárodné fórum regeneratívneho poľnohospodárstva BIO_REACTION je priestorom na výmenu teoretických a praktických poznatkov. Na podujatie organizátori pozvali tvorcov myšlienky regeneratívneho poľnohospodárstva zo Spojených štátov, Európy a Poľska. Hosťami budú vedci, agronómovia, predstavitelia hospodárstva, politiky, médií a priemyslu a mimovládne organizácie.

 

Viac informácií vrátane rečníkov a agendy podujatia nájdete TU.

 

 

 

Kontakt: Matej Smrek, matej.smrek@cvtisr.sk