Európsky týždeň udržateľnej energie 2022

26.09.2022 | online

V dňoch 26. až 30. septembra 2022 sa uskutoční v poradí už 17. európsky týždeň udržateľnej energie – EU Sustainable Energy Week 2022. Počas celého tohto týždňa budú v Európe prebiehať stovky podujatí, ktorých cieľom je podporiť energetickú efektívnosť a obnoviteľné zdroje a otvorene o nich diskutovať.

Témou tohtoročnej online konferencie bude Going green and digital for Europe’s energy transition“.

Hlavný program podujatia a stále pribúdajúce informácie ku konferencii nájdete na oficiálnych stránkach EUSEW a na sociálnych sieťach: Twitter a Facebook. Veľmi bohatý program bude okrem iného obsahovať:

  • Hlavnú Politickú konferenciu (Policy Conference) zameranú na energetickú bezpečnosť pre budúce generácie v Európe (výzva na organizátora podujatia otvorená do 24. marca)
  • EUSEW Awards, s možnosťou hlasovať za najlepšieho finalistu v štyroch kategóriách: Innovation, Local Energy Action, Woman in Energy and Young Energy Trailblazer (výzva na zabezpečenie súťaže bude otvorená 8. marca 2022)
  • Networking Village v hybridnej online aj fyzickej podobe: 1:1 online stretnutia
  • virtualne debaty a ďalšie partnerské podujatia Sustainable Energy Days v celej Európe od júna do septembra 2022.

Účastníci budú mať možnosť zúčastniť sa množstva online sprievodných podujatí, ktoré sa budú organizovať počas akcie Sustainable Energy Days v celej Európe.

Oficiálna stránka podujatia