FUTURE FRAME 2020 - ONLINE kooperačné podujatie!

25.11.2020 | ONLINE

Nenechajte si ujsť ONLINE podujatie FUTURE FRAME 2020, ktoré je ideálnym miestom na iniciovanie nových cezhraničných spoluprác pre výrobcov okien a dverí a ďalšie podporné odvetia. 
Toto medzinárodné podujatie je prvým vydaním virtuálnej výstavy Future Frame 2020 špeciálne navrhnutej na podporu výrobcov dverí, okien a fasád výrobcov stolárskych výrobkov (Fenestration), ako aj na podporu priemyselných odvetví pri predstavovaní svojich výrobkov, projektov, služieb a inovácií svojim potenciálnym zákazníkom - stavebné spoločnosti, autosalóny, živnostníci a ďalší predajcovia. 
Online podujatie (výstava a stretnutia B2B) sa bude konať 25. a 26. novembra 2020. Všetci registrovaní účastníci dostanú v obidvoch dňoch konania svoj vlastný virtuálny stánok a virtuálne verejné a súkromné ​​konferenčné miestnosti.

Oficiálna stránka podujatia: https://expo.config.systems/
Registrácia vystavovateľov je k dispozícii do 31. októbra 2020 na https://expo.config.systems

Spoločnosti predstavia svoje výrobky, projekty, služby a inovácie svojim potenciálnym zákazníkom - stavebným spoločnostiam, showroomom, obchodníkom a predajcom.

Pri prihlásení na podujatie prosím uveďte RPIC Prešov ako svoju support office. V prípade otázok či nejasností nám napíšte na een@rpicpo.sk alebo +421 915 930 307.