GameOn 2019 - Kooperačné podujatie pre game industry

16.11.2019 | Vilnius, Litva

V dňoch 16. a 17. novembra sa vo Vilniuse v Litve koná jedno z najväčších gaming podujatí v Európe. Cieľom GameOn tímu je uľahčiť spoluprácu, ukázať nápady, inovácie a investície do animácií, hier, pohybovej grafiky, VFX, VR a AR.

GameOn ma pripravené rôzne konferencie, kde každý nájde to, čo ho zaujíma, či už ide o vývoj hier, alebo psychológiu hrania. Tiež budú prezentované najnovšie trendy, gadgety, alebo robotické aplikácie.

GameOn je skvelým miestom ako získať prehľad o novinkách a nadviazať nové kontakty. Okrem informačnej konferencie, v ktorej sa experti z rôznych krajín delia o svoje znalosti, sa koná rozsiahle B2B stretnutie. Početné miestne značky a dlhoroční partneri čakajú na predstavenie sa medzinárodným spoločnostiam zaoberajúcim sa hrami, ktoré majú záujem rozšíriť svoju sieť smerom k pobaltskému regiónu. 

Zaujímaví partneri z oblasti rozvoja, maloobchodu, marketingu, služieb a mnohých ďalších oblastí budú hľadať nové partnerské príležitosti.

Kooperačné podujatie je bezplatné (https://een.ec.europa.eu/events/matchmaking-event-game-industry-gameon-2019),  účastníci však budú potrebovať platný lístok do biznis zóny!

 Vstupenky je možné zakúpiť tu: https://gameon.lt/en/tickets/ 

Zaregistrovať sa je potrebné do 15.11.2019.

V prípade otázok či záujmu nás kontaktujte na een@rpicpo.sk