HealthTech Summit 2023 | Hybrid edition

22.03.2023 | Online/Belgicko

Pozývame Vás na piaty ročník globálnej konferencie o krížových inováciách v zdravotníctve. Summit HealthTech, predtým známy ako Life on Chip, spája národných a medzinárodných odborníkov a VC v oblasti medicíny, biotechnológie, digitálneho zdravia a starostlivosti o pacientov, aby preskúmali súčasný stav a budúcnosť kolaboratívnych inovácií.

Dátum: 22. -24.03.2023

Miesto: onsite/online

Registrácia prebieha do: 21.03.2023

Oficiálna web stránka: https://healthtechsummit2023.b2match.io/

Zdravotná starostlivosť založená na hodnote, personalizovaná medicína, prevratné inovácie, zobrazovanie v medicíne, elektronické zdravotníctvo... nikdy nebolo pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, pacientske organizácie, výskumné inštitúcie a zdravotnícky priemysel tak dôležité, aby spolupracovali na realizácii inovácií, ktoré v konečnom dôsledku zlepšujú životy pacientov.

Hybridný HealthTech Summit stavia pacientov do centra diskusie. V kombinácii so stále rastúcimi biologickými poznatkami a technologickými revolúciami vedú inovácie k prelomovým aplikáciám, ktoré urýchľujú a transformujú systém zdravotnej starostlivosti. Musí sa to však robiť spoločne s poskytovateľmi a pacientmi, aby sa dosiahol čo najväčší vplyv.

Kontakt: RPIC Prešov-Mgr. Lucia Krišová, lucia.krisova@rpicpo.sk