Horizon Europe Brokerage event for Cluster 5: Climate, energy and mobility

04.02.2022 | online
virtuálne partnerské podujatie

Sieť Národných kontaktných bodov pre oblasť klímy energetiky a mobility v rámci projektu BIDGE2HE v spolupráci s medzinárodnou sieťou Enterprise Europe Network vás dňa 4. februára 2022 pozývajú na virtuálne partnerské podujatie – brokerage event s názvom Horizon Europe Brokerage event for Cluster 5: Climate, energy and mobility, ktorý sa uskutoční v nadväznosti na Informačné dni Európskej komisie na platforme b2match.

 


Hero Image

 

Podujatie je príležitosťou pre vyhľadávanie partnerov do konzorcií pre podanie projektových návrhov do otvorených výziev programu Horizont Európa v rámci Klastra 5: Klíma, energetika a mobilita. Zúčastniť sa môže akákoľvek výskumná inštitúcia, univerzita či podnik, ktoré majú záujem o účasť vo výzvach alebo si chcú nájsť partnerov do konzorciálnych projektov!  

 

 V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte a vyplňte profil Vašej organizácie. Registrácia je otvorená do 4. februára 2022! Čím skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len ak ho potvrdí aj druhá strana.

 

Viac  informácií o tom, ako budú prebiehať bilaterálne stretnutia v online prostredí nájdete v inštruktážnom videu na youtube.

Za validáciu slovenských účastníkov podujatia zodpovedá Národná kancelária Horizontu, kontakt: Miroslava Tužinská (miroslava.tuzinska@cvtisr.sk)