Horizon Europe Cluster 5 Climate, Energy, and Mobility International Networking Event

18.10.2021 | Online
partnerské podujatie

V dňoch od 18. - 20. októbra 2021 organizuje  Turecké výskumné centrum (TÜBİTAK) v spolupráci s Enterprise Europe Network virtuálne partnerské podujatie zamerané na jednotlivé destinácie Klastra 5 RP Horizont Európa.

 

Podujatie má za cieľ pomôcť verejným aktérom, výskumným komunitám, podnikom a mimovládnym organizáciám nájsť vhodného partnera pre nadchádzajúce výzvy v programe Horizont Európa.

 

Podujatie je príležitosťou pre vyhľadávanie partnerov do konzorcií pre podanie projektových návrhov do aktualnych tém Klastra 5: Klíma, energetika a mobilita. Zúčastniť sa môže akákoľvek výskumná inštitúcia, univerzita či podnik, ktoré majú záujem o účasť vo výzvach alebo si chcú nájsť partnerov do konzorciálnych projektov!  

 

Pracovný program pre Klaster 5: Klíma, energetika a mobilita nájdete zverejnený na portali EK – Funding & Tenders Opportunities Portal v časti Reference Documents (pod  Work Programme & Call documents, 2021 -2022, HE Main Work Programme 2021 – 2022 – 8. Climate, Energy and Mobility v 1.0).

 

Hero Image

V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte a vyplňte profil Vašej organizácie.

Registrácia na podujatie je otvorená do 15. októbra 2021.

Pri prihlásení na podujatie prosím uveďte Centrum vedecko-technických informácií SR ako svoj „Support Office“.

 

S registráciou v systéme b2match, vypracovaním profilu Vám veľmi radi pomôžeme. V prípade doplňujúcich otázok nás prosím kontaktujte.

 

Kontakt:

Národný kontaktný bod pre Klaster 5: Miroslava Tužinská, miroslava.tuzinska@cvtisr.sk, +421 917 733 474 (bližšie informácie k jednotlivým výzvam a témam programu Horizont Európa)

CVTI SR - EEN konzultant: Matej Smrek, matej.smrek@cvtisr.sk, +421 917 733 480 (bližšie informáce k podujatiu, registrácii a B2B stretnutiam)

 

Zdroj: Národná kancelária Horizontu