Informačný deň k MSCA Staff Exchanges

29.03.2023 | Olomouc, Česká republika

Enterprise Europe Network Vám dáva do pozornosti podujatie, týkajúce sa grantov MSCA Staff Exchanges. Spoločný informačný deň, ktorý organizujú Národná kancelária Horizontu SR a Technologické centrum Praha sa uskutoční dňa 29. marca 2023 v prezenčnej forme v priestoroch Univerzity Palackého v Olomouci.

Jedná sa o celoeurópsky grantový program, ktorý financuje medzinárodnú spoluprácu pre všetky tematické oblasti výskumu a inovácii. Má relatívne jednoduchú administráciu a vysokú mieru úspešnosti (úspešnosť slovenských subjektov za minulý rok bola viac ako 40%).

Čo môžete očakávať?

Program je určený pre výskumných pracovníkov, ale aj administrátorov a manažérov výskumu. Predstavíme príležitosti a pravidlá výzvy pre rok 2023; požiadavky na projekty a tipy ako uspieť predstaví zástupca Európskej komisie. Svoje skúsenosti s prípravou aj implementáciou projektov tohto typu budú zdieľať súčasní riešitelia, a to ako z akademického sektora, tak aj zástupcovia firiem a priemyslu.

Podujatie sa uskutoční naživo, pre účasť je potrebné sa registrovať. Registrácia je otvorená do 24. marca 2023 cez formulár.

Program a viac informácii nájdete na https://eraportal.sk/podujatia/informacny-den-k-msca-staff-exchanges

Kontaktná osoba: Matej Smrek, matej.smrek@cvtisr.sk