InterAgro 2020 - ONLINE kooperačné podujatie!

28.10.2020 | ONLINE

Kooperačné podujatie sa uskutoční v rámci veľkej medzinárodnej výstavy „InterAGRO“ tento rok ONLINE, podujatie sa zameriava na najnovší vývoj a inovácie v oblasti globálneho a národného stavania strojov pre poľnohospodársky sektor, ako aj poľnohospodárske zariadenia na opravy a údržbu, náhradné diely, presné poľnohospodárstvo a klimatické technológie, zariadenia a technológie na pestovanie plodín, poľnohospodárska chémia atď. 

Okrem toho výstava zahŕňa také špecializované projekty ako:

IT-Corner 2020 - technológie v akcii: špecializovaná platforma technológií presného poľnohospodárstva, digitálne a inteligentné riešenia v poľnohospodárstve;

AgroEnergyDAY 2020: špecializovaná výstava venovaná energetickej účinnosti, bioenergetickým technológiám a alternatívnej energii v poľnohospodárstve. 

B2B Networking poskytuje spoločnostiam, korporáciám, výskumníkom a investorom nájsť správne kontakty, aby využili príležitosti a nadviazali cezhraničnú spoluprácu. Môžete identifikovať inovatívne technológie a nájsť nové riešenia existujúcich problémov. Účasťou v sieťach B2B získate prístup k rozsiahlym technologickým znalostiam a novým obchodným kanálom a vopred si vyberiete svoje virtuálne stretnutia face2face vytvorením online profilu.

Registrácia prebieha do: 28.10.2020

Oficiálna stránka podujatia: https://interagro.b2match.io/

Pri prihlásení na podujatie prosím uveďte RPIC Prešov ako svoju support office. V prípade otázok či nejasností nám napíšte na een@rpicpo.sk