IoT, AI & Robotics brokerage event @ SIDO 2020

03.09.2020 | Lyon, Francúzsko
Podujatie zamerané na technológie IoT, umelú inteligenciu a robotiku

Slovak Business Agency vás pozýva na 6. ročník najväčšieho európskeho showroomu SIDO 2020 pre tvorcov strategických rozhodnutí v oblasti inovácií a obchodných operácií, v rámci ktorého Enterprise Europe Network organizuje vopred pripravené B2B medzinárodné stretnutia.

SIDO posilňuje svoje vedúce postavenie v Európe v oblasti zbližovania technológií IoT, AI (umelá inteligencia) a robotiky, spája ekosystémy, podnecuje inovácie a podporuje spoločnosti pri vytváraní čoraz inteligentnejších prepojených a autonómnych projektov a reality. Ide o úplne novú reakciu na bezprecedentné technologické a organizačné výzvy, ktorým čelia všetky priemyselné spoločnosti a spoločnosti poskytujúce služby.

Veľtrh má od roku 2015 rastúci trend a stal sa najdôležitejším veľtrhom IoT, AI a robotiky vo Francúzsku. Očakáva sa asi 10 000 návštevníkov a 450 vystavovateľov. Priemerná účasť na networkingovom podujatí je približne 100 účastníkov a 200 medzinárodných stretnutí z 20 rôznych krajín.

Networkingové podujatie je zameraná na 3 skupiny technológií: IoT, AI & robotika + trhy aplikácií:

  1. IoT: internet vecí (5G, autonómne vozidlá, blockchain, cloud, kryptomeny, stroj-stroj, časti / súpravy, tlač / skenovanie, procesory / čipy, protokoly / telekomunikácie / infraštruktúry, kvantové výpočty, senzory / senzorové siete)
  2. Robotika: (spotrebiteľská robotika, priemyselná robotika, hardvér pre roboty, softvér pre roboty, UAV / drony)
  3. AI:
  • umelá inteligencia (algoritmy, AR / MR / VR, analytická analýza údajov, zber údajov, digitálny asistent, rozpoznávanie tváre / vizuálnej techniky, strojové učenie, rozpoznávanie hlasu / zvuku),
  • trhy aplikácií: (agropotravinárstvo / agrotech, skúsenosti zákazníkov, energetika a verejné služby, zdravotníctvo, domov, životný štýl / zábava, spracovateľský priemysel, doprava a logistika, bezpečnosť a ochrana, inteligentné mesto, iné)

Termín: 3.-4.9.2020 (presunutý dátum z 12.-.13.5.2020). Podujatie je bezplatné, registrácia tu: https://sido2020.b2match.io/.

Výhodné možnosti ubytovania: https://www.sido-event.com/en/visit/accomodation/ 

Kontakt: Júlia Mesíková, Slovak Business Agency, mesikova@sbagency.sk, + 421 907 857 342, +421 2 20 363 170