IOTSWC Brokerage Event 2024

21.05.2024 | Barcelona, Španielsko

Pozývame Vás na ​​IOT Solutions World Congress Brokerage Event, ktorý Vám poskytne jedinečnú príležitosť sa stretnúť s potenconálnymi partnermi v 4.0 priemysle.

Na kongrese sa v Barcelone zídu riešenia IoT aplikované na priemysel: výrobu, zdravotníctvo, energetiku, dopravu a mnoho ďalšieho!

Organizátorom sú ACCIÓ, oddelenie ministerstva podnikania a práce katalánskej vlády v spolupráci s Enterprise Europe Network, najväčšou sieťou na podporu podnikania na svete.

Miesto: Barcelona, Španielsko
Registrácia do: 15.5.2024
Cena vstupenky: zadarmo
Sektor: Manufacturing
Registrácia: tu

Koho stretnete?
Medzinárodných a lokálnych expertov ktorí poskytujú technologické riešenia, ktorí môžu podporiť vašu digitálnu transformáciu a medzinárodné a domáce spoločnosti, ktoré majú skúsenosti s ich využívaním. 

Kedy?
Stretnutia sa budú konať osobne na mieste eventu alebo online.
Osobné stretnutia: 21.- 23.5.2024
Online: 28.-30.5. 2024

Registrovať sa môžete do 14.5.2024

Posledný deň Matchmakingového stretnutia bude celý venovaný polovodičovému priemyslu, budete sa môcť stretnúť s katalánskymi poskytovateľmi, ktorí budú prítomní v stánku: Catalonia Semiconductors.

Na Tech stretnutiach vás privítajú parneri ako DIH4CAT (European Digital Innovation Hub), ako aj členovia TECNIO, ktorí sú akreditovanými katalánskymi dodávateľmi technológií.

Prečo sa zúčastniť?

  • Ak ste poskytovateľom technológie: zdieľajte svoje znalosti a skúsenosti o budúcnosti transformácie odvetvia.
  • Ak ste používateľom technológie: nadviazanie kontaktov s poskytovateľmi technológií, ktorí môžu podporiť vašu digitálnu transformáciu.
  • Hľadanie nových medzinárodných partnerov, s ktorými môžete rozvíjať obchodné a technologické projekty.
  • Plánovanie osobných alebo virtuálnych stretnutí vopred podľa vašich záujmov a dostupnosti.
  • Rozšírte svoju profesionálnu sieť a vytvorte dlhodobé obchodné vzťahy.
  • Organizovanie stretnutí s katalánskymi poskytovateľmi a plánovanie technických stretnutí s akreditovanými subjektmi a spoločnosťami.
  • Spojenie s európskymi centrami digitálnych inovácií, keďže toto sprostredkovanie vám poskytne príležitosť stretnúť sa s partnermi DIH4CAT.
  • Získanie návštevníckeho preukazu IOTSWC (EXPO +)

Poponáhľajte sa a rezervujte si zadarmo vstupenku na IOT Solutions World Congress Brokerage Event v Barcelone, Španielsku
Registrácia: TU

Kontakt: SBA: Elleneva PAUSOVÁ - pausova@sbagency.sk / +421 911 934 699