Konferencia "Očakávaný vývoj slovenskej ekonomiky v roku 2019"

29.01.2019 | Bratislava, SR

 

Zaujíma vás, čo bude nové v slovenskej a svetovej ekonomike v roku 2019 a aký bude ich ďalší vývoj? Pozývame vás na ekonomickú konferenciu, ktorá sa bude konať 29. januára 2019 (utorok) od 09.00 do 14.00 h. v Bratislave, v hoteli RADISSON BLU CARLTON, Hviezdoslavovo námestie 2.

Hlavné témy, ktorými chceme priniesť komplexný obraz o hospodárskom prostredí v roku 2019, budú prezentovať členovia vlády SR (Ministerstvo hospodárstva SR, Ministerstvo financií SR) a ďalších významných inštitúcií SR (Národná banka Slovenska, Rada pre rozpočtovú zodpovednosť). V rámci programu bude daná možnosť podnikateľom vystúpiť v diskusii s konkrétnymi otázkami a príspevkami.

Prognóza vývoja ekonomiky, ako aj očakávania slovenských firiem spracované na základe výsledkov dotazníkového prieskumu, bude vydaná aj knižne. Publikáciu dostane každý účastník konferencie.

V prípade vášho záujmu o účasť pošlite vyplnenú Záväznú prihlášku mailom na: sopkueu@sopk.sk najneskôr do 23. januára 2019 (streda) alebo vyplňte elektronický formulár.

Tešíme sa na Vašu účasť.