Konzultačný seminár "Obchodovanie s Čínou"

27.03.2018 | Prešov, SR

 

Slovenská obchodná a priemyselná komora, Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu a Central European Trade and Logistics Cooperation Zone v Budapešti (CECZ) Vás pozývajú na konzultačný seminár "Obchodovanie s Čínou", ktorý sa uskutoční dňa 27. marca 2018 (utorok) v sídle Prešovskej regionálnej komory SOPK, Vajanského 10, Prešov.

Cieľom seminára je oboznámenie sa s čínskou ekonomikou a situáciou na čínskom trhu, ukázať možnosti pomoci pri hľadaní vhodného obchodného partnera v Číne a pri sprostredkovaní prvého kontaktu s možným partnerom.

CECZ (Obchodná a logistická zóna pre strednú Európu) bola zriadená ministerstvom obchodu Číny s podporou vlády provincie Shandong. Spoločnosť Shan-dong Imperial International Investments vytvorila prvú obchodnú a logistickú zónu pre zámorskú ekonomickú a obchodnú spolupráce na svete. Zóna má slúžiť pre zámorskú hospodársku a obchodnú spoluprácu v EÚ.

Detailný program seminára nájdete TU.

Účasť na seminári je bezplatná. Záväznú prihlášku môžete poslať do 23. marca 2018 mailom na: juraj.kupciha@sopk.sk alebo sa môžete prihlásiť vyplnením on line prihlášky.