Kooperačné podujatie HANNOVER MESSE 2019

01.04.2019 | Hannover, Nemecko

 

Pozývame Vás na kooperačné podujatie HANNOVER MESSE 2019 s hlavným zameraním na úlohu digitalizácie v priemysle, ktorého 15. ročník sa bude konať v dňoch 1. - 5. apríla 2019 v Hannoveri, Nemecko.

Hannover Messe je jednou z najväčších priemyselných výstav na svete a pokrýva širokú škálu zamerania:
- výskum a vývoj
- priemyselná automatizácia a IT
- priemyselné dodávky
- výrobné inžinierstvo a služby
- energetické a environmentálne technológie.

Využite príležitosť na rozvoj nových predajných potenciálov, jedinečný prístup k novým výrobkom a technológiám a obrovskú medzinárodnú prítomnosť vystavovateľov a návštevníkov z celého sveta. Kooperačné podujatie vám ponúka možnosť naplánovať rokovania v rozsahu až 5 dní priamo v strede veľtrhu a partneri siete EEN vám poskytnú odbornú pomoc pred podujatím aj na mieste.

Poplatok: bezplatne pri registrácii do 15. februára 2019. Po tomto termíne 119,00 EUR a za každého ďalšieho účastníka 75,00 EUR. Pokuta za neospravedlnenú neúčasť na dohodnutom rokovaní je 150,00 EUR.

Registrácia na: http://www.een-matchmaking.com/Registration/hannovermesse2019/regSelectPartner. Vyberte si krajinu Slovakia a partnera Trenčín Regional Chamber of SCCI.

Všetky ďalšie informácie o podujatí nájdete na oficiálnej stránke alebo vám ich poskytneme v SOPK na e-mailovej adrese: sopkrktn@sopk.sk. Zoznam doteraz prihlásených firiem TU