Kooperačné podujatie OPEN DE L’INTERNATIONAL 2019

01.07.2019 | Brest, Francúzsko

Slovenská obchodná a priemyselná komora vás pozýva na kooperačné podujatie OPEN DE L’INTERNATIONAL 2019, ktorého 7. ročník sa bude konať 1. júla 2019 v Breste (Bretónsko, Francúzsko).

Podujatie organizujú partneri projektu Enterprise Europe Network a súčasťou programu bude okrem bilaterálnych rokovaní a návštev firiem aj medzinárodné obchodné partnerské fórum so špecializovanými workshopmi a prednáškami. Témy sú rozdelené na 3 sektory:
· Agri tech & Food tech
· E-zdravie a biotechnológia
· Obnoviteľné energie a Smartgrid

Podujatie je určené pre firmy, ktoré hľadajú v Bretónsku nových partnerov a chcú objaviť tento región pre budúce investičné zámery. Zároveň získate prístup na výstavnú plochu národnej a regionálnej verejnej podpory (francúzske úrady).

Miesto: Conference Center Le Quartz, Brest

Poplatok: bezplatne

Registrácia: TU ◄ Vyplňte informácie o svojej firme a vyberte si z programu stretnutia, o ktoré máte záujem. Po potvrdení registračného formulára organizátorom dostanete e-mail na prístup k vášmu účtu účastníka. Budete mať možnosť vidieť ostatných účastníkov, požiadať o schôdzky B2B, spravovať časovú dostupnosť, vytlačiť program ...

Termín uzávierky: 27. jún 2019

Program:
1 júl: B2B, konferencia, workshopy
2 júl: návšteva firiem v regióne (podľa výberu z 3 horeuvedených sektorov)

Všetky ďalšie informácie o podujatí nájdete na oficiálnej stránke alebo vám ich radi poskytneme v SOPK na e-mailovej adrese: sopkueu@sopk.sk