Kooperačné podujatie Vision, Robotics and Motion

12.06.2019 | Veldhoven, Holandsko

 

Slovenská obchodná a priemyselná komora vás pozýva na kooperačné podujatie "Vision, Robotics and Motion", ktoré sa bude konať v dňoch 12. - 13. júna 2019 vo Veldhovene, Holandsko. V tomto roku sa bude osobitná pozornosť venovať aplikáciám súvisiacim so spoluprácou medzi človekom a robotom vo výrobnom prostredí a logistickými aplikáciami.

Medzinárodné podujatie je súčasťou veľtrhu Vision, Robotics & Motion Event 2019. Bude zamerané na podporu vízií, robotiky, technológií pohybu a bilaterálne rokovania medzi výskumnými pracovníkmi a podnikateľskou sférou, dodávateľmi a sprostredkovateľmi, s cieľom nájsť obchodných partnerov pre výskumné projekty, transfer technológií a rozvoj podnikania.

Či už ste spotrebiteľom automatizačného riešenia alebo integrátorom komponentov, podujatie Vám ponúka možnosť objaviť najnovšie trendy a technológie. Medzinárodní rečníci a vystavovatelia sa podelia o informácie z oblasti vývoja a bezpečnosti strojov, cobots, 3D-vízie, multi-spektrálnych kamier, vizualizácie a virtualizácie, úspory energie, prediktívnej údržby, veľkých dát a priemyselného internetu vecí.

Miesto: NH Conference Centre Koningshof, Veldhoven

Poplatok: bezplatne

Registrácia: https://vision-robotics-motion-2019.b2match.io/signup

Termín uzávierky: 13. jún 2019

Ďalšie informácie, program a zoznam prihlásených účastníkov je k dispozícii na oficiálnej webstránke.  Prezrite si katalóg a rezervujte si B2B rokovania s účastníkmi, ktorí vás zaujímajú.

Všetky ďalšie informácie o podujatí vám radi poskytneme v SOPK na e-mailovej adrese: sopkueu@sopk.sk. Kontaktná osoba: Daniela Širáňová