Manufacturing Technology Conference & Clean Event 2024

16.04.2024 | Veldhoven, Holandsko

Enterprise Europe Network vás pozýva na medzinárodné kooperačné podujatie počas konferencie Manufacturing Technology Conference. Toto medzinárodné podujatie je zamerané na najnovší vývoj s cieľom posunúť limity vo výrobnej technológii a súvisiacich výskumníkov, obchodných partnerov, OEM, dodávateľov a sprostredkovateľov. Počas tohto dňa sa ukáže 100 rôznych technológií s ich možnosťami a limitmi. Hnacími silami konferencie sú ASML, Thermo Fisher Scientific a Mikrocentrum. Ďalej je dôležité vedieť, že konferencia o výrobnej technológii súvisí s podujatím Clean Event 2024. Hlavnou témou podujatia Clean je kontrola kontaminácie

Dátum: 16.04.2024

Miesto: Veldhoven, Holandsko

Registrácia prebieha do: 16.04.2024

Oficiálna web stránka: https://manufacturing-technology-conference-2024.b2match.io/

Konferencia Manufacturing Technology Conference a Clean Event s výstavným priestorom, konferenciou a bilaterálnymi stretnutiami z neho robia ideálne miesto na vytváranie sietí na mieru s cieľom nájsť riešenia na posúvanie hraníc výroby a rozvíjať nové projekty a nové podnikanie (pozri témy).

Prečo sa zúčastniť podujatia?

Mnohé z potenciálnych zaujímavých nových spojení počas podujatia vznikajú zhodou okolností medzi vystavovateľom a návštevníkom, ako aj medzi dvoma návštevníkmi. Ako však môžete vedieť, ktorí zaujímaví potenciálni partneri sa prechádzajú po výstavisku a konferencii? A ako môžete zistiť, či práve nehľadajú niekoho, ako ste vy?

B2B Matchmaking stretnutia ponúkajú všetkým návštevníkom, delegátom a vystavovateľom možnosť prihlásiť sa a rezervovať si ostatných účastníkov vopred. Za 20 minút vopred naplánovaných stretnutí na mieste sa „rýchlo zoznámite“ s ostatnými účastníkmi, aby ste rýchlo zistili, čo máte spoločné.

Zhrnutie

  • Zúčastnite sa kombinácie konferencie, výstaviska a bilaterálnych stretnutí.
  • Zúčastnite sa a stretnite sa s hlavnými rečníkmi konferencie.
  • Zoznámte sa s niekoľkými kľúčovými hráčmi (medzinárodných) sietí výrobných technológií
  • Zoznámte sa s dôležitými hráčmi z holandskej High Tech a výrobnej siete v regióne Brainport (juhovýchod Holandska).
  • Zoznámte sa so zástupcami širokej škály malých a stredných podnikov, OEM, nadnárodných spoločností, dodávateľov, technostartérov, vedcov a sprostredkovateľov.
  • Zoznámte sa s mnohými potenciálnymi projektovými alebo obchodnými partnermi v krátkom čase.
  • Pripravte si a vyberte si stretnutia vopred.
  • 20 minútové stretnutia na mieste.

Kontakt: RPIC Prešov - Lucia Krišová, lucia.krisova@rpicpo.sk