Medzinárodné podujatie SLOV2 (Slovenia - Slovakia) B2B Business Forum

06.05.2021 | Online

Slovenská obchodná a priemyselná komora vás pozýva na online medzinárodné podujatie SLOV2 (Slovenia - Slovakia) B2B Business Forum spojené s bilaterálnymi rokovaniami, ktoré sa koná dňa 6. mája 2021. Podujatie je bezplatné a bilaterálne rokovania budú prebiehať cez platformu B2Match.

Business fórum je pripravované v spolupráci so Slovinskou obchodnou a priemyselnou komorou, slovinskou agentúrou na podporu podnikania a investícií SPIRIT a veľvyslanectvami oboch krajín. Je zamerané na prezentáciu a rozvoj ekonomickej aj investičnej spolupráce medzi oboma krajinami, so špeciálnym zameraním na košický a prešovský región.

Hlavné sektory:
- Stroje a priemyselné zariadenia
- Automatizácia, robotika, výroba strojov, digitalizácia
- Prepravné a logistické služby a riešenia
- IT produkty a riešenia
- Spotrebiteľské produkty
- Sanitárne výrobky a výrobky na úpravu vody
- Medzinárodný obchod a poradenstvo

Hlavná stránka: https://slov2-slovenia-slovakia-business-forum.b2match.io
Registrácia:  TU ◄ (pre registráciu vyplňte formulár, v ktorom si zároveň zo zoznamu zahraničných účastníkov vyberte firmy na B2B)
Termín uzávierky: 4. máj 2021

Aký prínos môže mať toto podujatie pre Vás? Môžete nájsť nových budúcich partnerov, dodávateľov a zákazníkov, objaviť nové produkty, technológie a služby, prezentovať svoje produkty, priemyselné riešenia alebo projekty.

Okrem stretnutí so zaregistrovanými spoločnosťami Vám prinášame aj možnosť nájsť v Slovinsku partnera na mieru a to podľa Vami zadaných kritérií v e-formulári, kde môžete uviesť konkrétnu spoločnosť alebo bližšie špecifikovať sektor alebo portfólio produktov, ktoré sú pre Vás zaujímavé. Vaše obchodné záujmy nám môžete prostredníctvom registračného formulára zasielať do 19. apríla.

Všetky ďalšie informácie o podujatí vám radi poskytneme v SOPK:
- Zuzana Fečová, Regionálna komora SOPK Košice, e-mail: zuzana.fecova@sopk.sk, tel.: 055/6220640
- Daniela Širáňová, Ústredie SOPK, e-mail: sopkueu@sopk.sk, tel: 02/54433272