Medzinárodné veľtrhy módy a obuvi STYL a KABO 2019

24.08.2019 | Brno, ČR

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL a KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s., organizuje účasť slovenských subjektov na 54. medzinárodných veľtrhoch módy a obuvi, ktoré sa uskutočnia na brnianskom výstavisku 24. - 26. augusta 2019.

 

STYL-KABO sú najväčšie kontraktačné veľtrhy módy  v strednej Európe. Prezentovaná ponuka kolekcií reflektuje spektrum ponuky módneho priemyslu v ČR a SR, tj. od nižšej cez strednú  až po najvyššiu cenovú kategóriu. Atraktivitu veľtrhov zvyšuje široký sprievodný program zameraný na najnovšie trendy pre nadchádzajúcu sezónu, novinky a aktuálne témy. Módne prehliadky komponované v kontraktačnom poňatí prispievajú k zviditeľneniu značky a upriamujú  pozornosť obchodníkov k  prezentácii v rámci výstavného stánku.

Novinkou je rozšírenie oboch veľtrhov o nové segmenty - na STYL-e je to odbor ORGANIC/VEGAN, ktorý zahrňuje odevy a bielizeň pre dospelých aj deti z ekologických materiálov a pribudne odbor pánska bielizeň, KABO sa rozšíri o odbor VEGÁNSKA OBUV. V súlade s týmito novými témami organizátori pripravujú aj špeciálny odborný program.

 

Pre koho je určené STYL- KABO:
* koncepcia veľtrhov je orientovaná na B2B segment, bez prístupu laickej verejnosti;
* veľtrhy sú určené pre firmy a obchodníkov, ktorí chcú presadiť novú značku, novinku na trhu, získať kontakty, distribútorov, predviesť novú kolekciu a pod.


Kto navštívi veľtrhy STYL a KABO?
* viac než 4 000 obchodníkov z ČR, SR a ostatných štátov Európy (najmä AT, HU, DE, SLO, PL), ktorí pravidelne navštevujú veľtrhy s cieľom získať novinky a informácie o  trendoch, novej ponuke vystavovateľov a následne uzvárať objednávky;
* distribútori, ktorí hľadajú nový tovar;
* majitelia obchodov, obchodní manažéri butikov;
* podnikatelia s multibrandžovými obchodmi;
* francheezanti a zástupcovia nákupných centier;
* zástupcovia odborných zväzov;
* módni návrhári hľadajúci výrobcov k spolupráci;
* dodávatelia materiálov.


Ďalšie Informácie pre vystavovateľov nájdete na stránke veľtrhov.

Pre jednoduchšie zabezpečenie účasti - "na veľtrh jedným podpisom", organizátori už tradične pripravili ponuku typových stánkov pre veľtrh STYL a pre veľtrh KABO.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete vystavovať v samostatnom stánku na veľtrhu STYL - vyplňte on-line prihlášku, ak na veľtrhu KABO on-line prihlášku. Trenčianska regionálna komora SOPK ponúka firmám účasť v spoločnej expozícii. Fotografia expozície SOPK
 

Pozvánka s prihláškou

Na ďalšie otázky Vám radi odpovieme na nižšie uvedených kontaktoch: jan.vaclav@sopk.sk a ludovit.micuda@sopk.sk, Tel.: 032 6525275, 0948 011198.

Videá, fotografie z veľtrhu STYL a fotografie z veľtrhu KABO