Networkingové podujatie v rámci World Expo 2020 v Dubaji

24.01.2022 | Dubaj, Spojené arabské emiráty
„Connecting Minds, Creating the Future“

Pozývame Vás na medzinárodné networkingové podujatie Enterprise Europe Network v rámci World Expo 2020 v Dubaji, 24.-26.1.2022 (pôvodný termín presunutý kvôli covid-19). Plánované podujatie je multisektorové, osobitne so zameraním na všetky prioritné odvetvia európskeho hospodárstva, trvalo udržateľný rozvoj, obehové hospodárstvo, IKT, dopravu a logistiku, inovácie, priemysel 4.0, všetko v súlade s témou Expo „Connecting Minds, Creating the Future“. Okrem toho sa bude zameriavať aj na tieto odvetvia: automobilový priemysel a elektromobilita, živé vedy a biotechnológia, ekologické technológie, životné prostredie a obnoviteľné zdroje energie, ekologická výstavba, MICE a cestovný ruch, ako aj služby pre firmy.
Podujatie je organizované v rámci „Týždňa udržateľnosti“ na World Expo, ktoré spojí kľúčových odborníkov, priekopníkov, vedúcich predstaviteľov a tvorcov politiky z tohto odvetvia. Podujatie bude zahŕňať návštevy priemyselných zón, tematické semináre, networkingové recepcie a vopred naplánované B2B stretnutia.
Poplatok: 250€ zahŕňa
-    Individuálne B2B stretnutia
-    Účasť na workshopoch
-    Návštevy firiem
-    Vstupenka na World Expo Dubai
-    Účasť na networkingovej recepcii
-    Obed počas B2B stretnutí  
Termín registrácie: posunuté
Webová stránka s plánovaným programom: https://www.b2fair.com/dubai2020

Viac informácií: 
Organizátor:
Ms Amrita Singh, EEN Project Advisor / Mr Luca Mancuso, Event support; tel: +352 42 39 39 377 / 532; email: dubai2020@b2fair.com )
Koorganizátor: Slovak Business Agency, Júlia Mesíková, mesikova@sbagency.sk