Obchodná misia a B2B rokovania s firmami z Magdeburgu (DE) v Trnave

23.10.2017 | Trnava, SR

 

Pozývame podnikateľov na bilaterálne rokovania s nemeckými firmami, ktoré sa uskutočnia v Trnave v pondelok dňa 23. 10. 2017 vo veľkej zasadačke Regionálnej komory SOPK Trnava, Trhová 2, prvé poschodie. Registrácia firiem bude od 9.00 h. a oficiálny začiatok o 09.30 h.

Delegáciu vedú predstavitelia Obchodnej a priemyselnej komory Magdeburg a účastníci sa okrem rokovaní s nemeckými firmami dozvedia o aj aktivitách a službách Obchodnej komory Magdeburg, Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a o možnostiach využívania siete EEN na podporu medzinárodnej spolupráce.

Profily nemeckých firiem spolu s kontaktnými menami zástupcov jednotlivých firiem, ich webovými stránkami a profilmi v anglickom a slovenskom jazyku nájdete TU

Bude zabezpečené tlmočenie na oficiálnu časť, rokovania budú prebiehať v nemeckom resp. v anglickom jazyku. Zároveň je možnosť (v prípade záujmu) uskutočniť aj návštevu slovenskej firmy priamo v jej sídle v pondelok v popoludňajších hodinách.

Svoj záujem o účasť spolu so zoznamom Vami vybraných nemeckých firiem, s ktorými chcete rokovať, pošlite najneskôr do 13.októbra (piatok) emailom na adresu: peter.kovar@sopk.sk.

Ďalšie info na telefónnom čísle: 033-551274