Obchodná misia na STYL – KABO v Brne

19.08.2023 | Brno, ČR
Prezentácia slovenských firiem a rokovania na B2B kontraktačnom  veľtrhu módy STYL a B2B kontraktačnom veľtrhu obuvi a koženej galantérie KABO v Brne (Česká republika),   najvýznamnejšom podujatí pre profesionálov z odvetvia módy  v strednej Európe, ktoré sa uskutoční na výstavisku v Brne v dňoch 19. – 21. augusta 2023 (sobota – pondelok).
 
 
 

O veľtrhoch

B2B kontraktačný módny veľtrh STYL je obchodným a komerčným vrcholom módneho priemyslu. Je to miesto, kde vystavovatelia z celej Európy ponúkajú a prezentujú profesionálom nové značky, novinky a módne trendy v oblečení z každej oblasti. Popri klasickej móde sú tu aj kolekcie od etablovaných českých a európskych módnych návrhárov, ako aj nastupujúcej generácie módnych návrhárov. Nové kolekcie budú prezentované formou kvalitných módnych prehliadok v rámci bohatého sprievodného programu.
 
B2B kontraktačný veľtrh obuvi a koženej galantérie KABO je najprestížnejší veľtrh výroby českých a zahraničných výrobcov obuvi, koženej galantérie a doplnkov v Českej republike a Slovenskej republike. Prezentujú sa tu nielen výrobcovia obuvi a kožených doplnkov, ale aj väčšina „svetových značiek“ prostredníctvom domácich distribútorov.
 
Oba módne veľtrhy STYL a KABO sú určené len pre B2B trh a ponúkajú ideálne miesto pre malé a stredné firmy, ktoré chcú propagovať svoje značky, uvádzať na trh nové produkty, nadväzovať nové kontakty a kontaktovať distribútorov. Podujatie ponúka špecifické workshopy, módne prehliadky a ďalší podporný program; Podujatie je široko pokryté špecializovanými priemyselnými médiami, čo poskytuje vynikajúcu príležitosť, aby si ho všimli významní obchodní partneri. Očakáva sa návšteva až 4000 odborníkov z Českej republiky a strednej Európy, ktorí pravidelne navštevujú veľtrhy s jediným cieľom – nadviazať nové obchody a kontakty.
 
 

Organizátori:

* Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory
* Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR)
* Veletrhy, a.s. Brno
* Regionálni hospodářská komora Brno
* Enterprise Europe Network
 

Formy účasti:

* v spoločnej expozícii slovenských firiem pod hlavičkou SOPK a MZVEZ SR
*  fyzická návšteva podujatia a rokovania počas konania
 

Kontakty:

Záujemcovia o účasť zo SR: Ľudovít Mičuda; Ján Václav; Tel.: (+421) 32 6525275, E-mail: ludovit.micuda@sopk.sk

Záujemcovia o rokovania z ČR:  Jana Šindelková; Tel: (+420) 532 194 922; sindelkova@rhkbrno.cz