Rakúsko-slovenská kooperačná burza 2021 strojárskeho a plastikárskeho priemyslu

21.10.2021 | Púchov, SR

Slovenská obchodná a priemyselná komora vás pozýva na "Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu 2021 strojárskeho a plastikárskeho priemyslu" a B2B, ktorá sa bude konať dňa 21. októbra 2021 v hoteli Alexandra v Púchove.

Podujatie organizuje SOPK v spolupráci s Rakúskou hospodárskou komorou, Advantage Austria a Slovenským plastikárskym klastrom. Je určené primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre sektory:
- strojársky, spracovanie kovov
- plastikársky (výroba a spracovanie)

Podujatie bude prebiehať formou vopred zarezervovaných cca 20 minútových bilaterálnych rozhovorov. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich obchodno-kooperačnom záujme o Slovensko.

Predbežný program a profily rakúskych firiem

Registrácia:  TU  ◄ (pre registráciu vyplňte formulár, v ktorom si zároveň zo zoznamu rakúskych účastníkov vyberte firmy na B2B.)
Termín uzávierky: 19. október 2021

Upozornenie: Na podujatí počítame s osobnou účasťou firiem a preto budeme dbať na všetky preventívne opatrenia. Účasť na podujatí sa bude riadiť opatreniami ÚVZ SR v režime OTP (očkovaní / testovaní / po prekonaní COVID) platnými v čase konania podujatia.

Všetky ďalšie informácie o podujatí vám radi poskytneme v SOPK:
- Ing. Ján Václav, riaditeľ Regionálnej komory Trenčín
- E-mail: jan.vaclav@sopk.sk
- Tel.: 0905-503-298