Rakúsko-slovenská kooperačná burza 2024 strojárskeho a plastikárskeho priemyslu

18.04.2024 | Gbeľany, SR

Slovenská obchodná a priemyselná komora vás pozýva na "Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu 2024 strojárskeho a plastikárskeho priemyslu" a B2B, ktorá sa bude konať dňa 18. apríla 2024 v kaštieli Chateau Gbeľany (okres Žilina). Účasť na podujatí je pre slovenské firmy bezplatná.

Podujatie organizuje SOPK v spolupráci s Rakúskou hospodárskou komorou, Advantage Austria a Slovenským plastikárskym klastrom. Je určené primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre sektory:
- strojársky
- spracovanie kovov
- plastikársky (výroba a spracovanie)
- výrobné technológie a technologické služby

Podujatie bude prebiehať prezenčne formou vopred zarezervovaných cca 20 minútových bilaterálnych rozhovorov. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich obchodno-kooperačnom záujme o Slovensko. Rokovania budú prebiehať v nemeckom a anglickom jazyku (v prípade potreby vám organizátori pomôžu s tlmočením).

Predbežný program a profily rakúskych firiem

RegistráciaTU  ◄ (pre registráciu vyplňte formulár, v ktorom si zároveň zo zoznamu rakúskych účastníkov vyberte firmy na B2B.)
Termín uzávierky: 16. apríl 2024

Všetky ďalšie informácie o podujatí vám radi poskytneme v SOPK:
- Ing. Ján Václav, RK SOPK Trenčín, e-mail: jan.vaclav@sopk.sk, tel.: 0905-503-298
- Daniela Širáňová, Úrad SOPK, e-mail: daniela.siranova@sopk.sk, tel.: 02/54433272