Turkey-EU Virtual Networking Event

27.04.2021 | Online

 

Hľadáte nových obchodných partnerov? Networkingový event, na ktorom sa stretnú predstavitelia zahraničných firiem z leteckého, železničného a automobilového priemyslu môže byť to správne miesto, kde začať. 
Na B2B networkingovom podujatí môžete nazbierať nové kontakty, nájsť dodávateľov pre svoju výrobu alebo naopak ponúknuť svoje produkty a služby firmám, ktoré o ne majú záujem. 
Po prihlásení si jednoducho vytvoríte profil. Vyplníte všetky dôležité informácie o vašej firme a produktoch alebo službách ktoré ponúkate alebo hľadáte (v sekcii Marketplace) a môžete začať s plánovaním virtuálnych stretnutí. 
Nemusíte nikam chodiť, stačí si vopred naplánovať stretnutia a v daný čas sa pripojiť online.  
Registrácia a účasť na podujatí je bezplatná.

Toto podujatie je vhodné pre firmy pôsobiace v oblastiach:
•    Letecký priemysel: výroba súčastí motorov, konštrukčných častí, tvárnenie plechu, výroba náradia a nástrojov, presné sústruženie, špeciálne procesy, ošetrovanie povrchov, káblové zväzky a vodiče, montáž, integrácia a pod.

•    Železničný priemysel: výroba lokomotív, vagónov a komponentov, výroba kabín, podvozkov, naftových motorov, brzdových systémov, signalizačných riešení, pohonných systémov a kabeláže, montáž, natieranie a lakovanie a pod.
•    Automobilový priemysel: výroba  nákladných a osobných vozidiel, pohonných jednotiek, motorov a motorových súčiastok, hriadeľov a pod. Výroba hasičských a záchranných vozidiel, zdvíhacích mechanizmov, zabezpečovacích systémov a príslušenstva a súčiastok.

Termín podujatia: 27.-28.4.2021
Registrácia otvorená do: 26.4.2021
Miesto: virtuálne
Poplatky: zdarma
Webová stránka podujatia:  TU
 
Po prihlásení na podujatie prosím uveďte Slovak Business Agency ako svoju „support office“.

 

Pre viac informácií kontaktujte:
Slovak Business Agency: Veronika Jartimová, jartimova@sbagency.sk