V Bratislave sa bude konať II. ročník SMART BUSINESS FESTIVALU

24.09.2019 | Bratislava, SR

 

Pozývame Vás na II. ročník Smart Business Festivalu SK 2019, ktorý sa bude konať  24. septembra 2019 v Hoteli Bôrik v Bratislave.

Podujatie venované diskusiám o inteligentnom a digitálnom podnikaní sa organizuje v rámci projektu Enterprise Europe Network (EEN) v spolupráci s českou Platformou CEEInno (neformálne zoskupenie organizácií a firiem aktívnych v oblasti implementácie digitálnych inovácií) a pod záštitou podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, ministra hospodárstva SR. Ďalšími odbornými partnermi sú Slovenská inovačná a energetická agentúra, projekt DigitaliseSME, Elektrotechnická asociácia Českej republiky, Asociácia inovačného podnikania Českej republiky a Spoločnosť vedecko-technických parkov Českej republiky.

Hlavné témy:
» digitálna budúcnosť slovenského podnikania
» podpora a financovanie inovatívnych firiem zo strany štátu a Európskej komisie po roku 2020
» kybernetická a energetická bezpečnosť, spoľahlivé digitálne zariadenia
» blockchain a právna istota v digitálnom svete
» digitálne inovačné huby v krajinách V4

Registrácia: vstup na Festival je po predchádzajúcej online registrácii bezplatný. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestorov odporúčame však včasnú registráciu.

Detailný program a bližšie informácie na oficiálnej stránke:  http://smartbusinessfestival.sk

Akcia zahŕňa okrem prednáškovej časti tiež expozičnú sekciu a organizovanú sériu B2B stretnutí. V konferenčnej časti si budete môcť vypočuť tridsať odborníkov zo šiestich krajín, v expozičnej časti Festivalu uvidia účastníci ukážky prezentovaných riešení, získajú poradenstvo či si budú môcť napríklad otestovať digitálnu zrelosť svojej firmy.

Stredoeurópska platforma pre digitálne inovácie CEEInno a Enterprise Europe Network chcú priblížiť slovenskej podnikateľskej verejnosti ako i výskumným inštitúciám novinky, ktoré sa na Slovensku, či v ďalších stredoeurópskych krajinách realizovali za posledné obdobie.

Kontakt:
SOPK, Daniela Širáňová, Útvar Európskej únie, e-mail: sopkueu@sopk.sk