Pomáhame Vám inovovať a medzinárodne rásť na novej stránke!

19.09.2017

Už viac ako 20 rokov sa  Vám snažíme prinášať aktuálne informácie zo sveta podpory podnikania. Dovoľujeme pozvať na našu novú webovú stránku Enterprise Europe Network Slovensko, kde nájdete novinky, aktuality a podujatia zo sveta podnikania.

Nájdite zahraničných obchodných, technologických alebo projektových partnerov pomocou podrobného vyhľadávania spomedzi 10 000 aktuálnych ponúk a dostávajte najnovšie ponuky cez nový newsletter.

Zaregistrujte sa a spropagujte vlastné produkty vo viac ako 60 krajinách sveta a nájdite partnerov pre váš výskum alebo podnikanie.

Získajte podporu pri spracovaní podnikateľského plánu a stratégií a prístup k financiám (komerčné financovanie a európske programy).

Zúčastnite sa podujatí a seminárov na aktuálne témy v rámci celej Európy (networking, B2B matchmaking, konferencie, misie a množstvo ďalších).

Zvýšte výkonnosť riadenia inovácií Vašej firmy a porovnajte sa so šampiónmi rastu a konkurenciou pomocou nástrojov IMP3rove Academy certifikovaných Európskou komisiou. Pomôžeme Vám s prípravou kvalitnej inovačnej stratégie a implementácii nástrojov idea manažmentu.

Zistite viac o možnostiach ochrany duševného vlastníctva a nenechajte si ukradnúť nápady.

Konzultujte Vaše návrhy projektov v rámci schémy SME Instrument programu Horizont 2020 s expertmi a získajte koučing so skúsenými medzinárodnými expertami.

Zapojte sa do programu pre perspektívne mladé a inovatívne firmy (scale-upy) a získajte podporu a koučing.